/ zoeken / personen
zoeken | portals | berichten | aanmelden | login

Zoek op rubriek

Zoek op naam

alle personensorteren op: relevantie afstand naam ervaring


Arie Oudenscenario, regie, montage
Rotterdam

Anna Beerstraproductieassistentie
Amsterdam

JC Gilproducent, regisseur, docent
Leeuwarden

Oskar Merzelproductiewerk, postproductie werk.
IJsselstein

Novie Filmproductie, opnameleiding (assist)
Amsterdam

Thomas Buwaldaopnameleider
Martin N.J. Zonderopaudio engineer foh, inear monitoring, studio
Evelien Ouwehandproducer, projectmanager, eventmanager
Jaap Damfilmstudent, filmmaker
Mirjam Bekker-Stoopproject director producer
Guido Terhorstproducent
Lawrence Tandjoengfilm producent
ron baartscheerstudiochef; locatiemanager, chauffeur bce opnameleider
Marian Doyerlocatiescout, chauffeur
Max Dijksterhuisfotograaf, runner, set dresser
Saskia Mollenproductie assistent
Iris Bruinngcamera, montage, regie, productieconcepten, 3d producties
Herman Burghcreator, driver, designer
Jasper Jacobstransport-manager, produktie-assistent, vertaler spaans
Stief Knockaertlocatiehunter, scenarist, regie-assistent, belichting
Anastasia Shukinaproducer, director, 1st ad, dop, 1st ac, script supervision
Maud Zeemanstudent bij open studio
Dorien Rozingfreelance redacteur voor televisie en web bij nos op 3
Lydie Heelvideografie
Felicia Burgerstageriere, crewmember, figuratie etc.
Marleen Verschoor
Lilia Costaproductieleider
Richard Wiltingrunner, productieassistent
Jeroen Jongevideoproducent
Esther Loggersopnameleider drama, spin in het web bij produkties
Roel van de Weijerproducent
HCB Productionsproducent
Thaiz Torresautonome fotograaf, first ad
Hans Kaatacteren, edel, figureren, voice-over
Robin Guelen1st assistant director
sanna holdertdecor, massages, yoga
Kevin Verstegenfilmproducer, entrepreneur
Kaylee Hovemannstudent aan nederlandse filmacademie amsterdam
Cedric Ottenproductie
Anouk Huibersmedia and entertainment management
Loes Wielheesenproductie, redactie
Peer - Herjan Meutstegeset, locatie manager, scout
Tanja Engelen(junior) producer, locatie scout, regie assistent,
Milou Sommerenproducer
Max Broekaudiovisuele maker, producent, editor, videoredacteur
Sylvia Overkampstyliste, setdresser, fotograaf
Jo Teeuwissehistorisch adviseur
Rob IJpelaarlocatiemanagement
Lente Voorhoevevisagiste, film producent. model, figuratie acteer
Arvin Tjin A Kietproductie manager
Baukje Stammproductie, redactie, marketing
Pieter Lustigproductie
Lenneke Riesenbeckproductieleider
Carola Nispen tot Sevenaeruitvoerend producent
Eric Oostwoudgeluidstechnicus, productieassistent
Sander Boonstratheatermaker, acteur, klassiek zanger
Monique Lamboovakdocent av, regie, productie
Fay Waldeze student wilt heel graag filmen, monteren en leren!
Lonneke Schapendonkproductieassistentie, personal assistent, locatiemanager
Andre Stoelwindercamera, editor
Dennis Knijnregie en productie
Bryan Baardewijkproducent
Alexander Blaakproductie-assistent
Julia Notenboomfilm producent
Olav Knuthaudio, visueel vormgever
Hanneke Boerproductiemanager in frankrijk
nicky deleersnyderdecoratrice, setdresser voor evenementen
Tryntsje Rinkemaproductie assistent, eigenaar zeb mediaproducties
Pedro Martinssoun engineer, designer, music producer
Owen Poulssenaudio engineer, video editor, project manager, producer
Silvano Gijzelart director, decorbouw, locatie scout, grafisch ontwerper
Anna Kogutregisseur, productieleider
Marielle Alferinkproductie assistent
J.A. Francisproducent, cameraman, video editor.
Max Maaseditten, runnen
Hinke Hoeksmaproductieassistent
Eva Rijkesetdresser
anouk meeteruitvoerend producent, producer en item regisseur
Joris Roodproductie
Quita Ruijgrokproductie
Shafira Sardarproductie
Nienke Wiltingproductieassistent
Susanne Picalproductie assistent
Jill F. Friedman productie assistentie, productie coordinatie voor film en co
Wenske Koninglocatiescout
Marion Hilhorstresearch, regie, productie documentair, manager filmfestival
Linda Trompart director, props, rekwisieten, styling, runner, set assist
Martijn Daamenscenarioschrijver, locatiedepartement, productie
Vareen Rookproductie, regie assistent, filmmaker in pré
Lies Watermanproducent, visagiste, hairstyliste
Terence Koertproducent, schrijver, acteur, zanger
Roel Baesjouregie, scenario, runner, acteren, ass.opnameleider
Freek Commandeurproductieassistent, runner
Arida Stomps-Petietpoppenspeelster, figurant, acteren, productie
anna-anna soetersproduction designer
Donja Tongerensetdresser, styliste
Esmée Loonregie, productie, conceptontwikkeling, editor, camera
Marnix Johnproducent
Sterre Giltaijproductie
Frank Stiphoutproducent, schrijver, regiseur
Iris Arkenboutcreatief, uitvoerend producent
Ronald Nousetv productie
H.A. Faasproductie, organisatie, pr,communicatie
Kevin Lieproductie assistent